Karrier

Ha mindig is érdekelt az ingatlanközvetítők világa, de sosem mertél belevágni….
Ha kipróbáltad már magad benne, de nem találtad még meg a megfelelő céget ahol szakmailag kiteljesedhetsz…..
Légy kezdő vagy nagy tapasztalattal rendelkező ingatlanközvetítő, nálunk biztosan megtalálod majd a helyed!

A MOST House Ingatlanirodát Nyíregyházán alapítottuk azzal az elhatározással, hogy a helyi ingatlankínálatot és keresletet profi módon kapcsoljuk össze. Hamar beláttuk azonban, hogy az ügyfeleink igényeinek még teljesebb kiszolgálása érdekében lépnünk kell a budapesti és környéki ingatlanpiac felé, ezért nyitjuk meg hamarosan a budapesti székhelyű irodáinkat is melybe várjuk irodavezetők jelentkezését. Mind a már profi szinten működő nyíregyházi, mind a most alakuló budapesti irodákhoz várjuk lelkes ingatlanközvetítők jelentkezését. A korhatár nem akadály!

Munkakörülmények, elvárások, juttatások:

  • Mai világban már alap értelmezés, hogy a legtöbb munka bárhonnan végezhető – ezzel mi is maximálisan egyetértünk.
  • Önálló munkavégzésre és önálló gondolkodásra buzdítjuk a kollégákat, de természetesen minden szakmai támogatást biztosítunk ehhez.
  • Akkor tudsz csatlakozni hozzánk ha van érettségi bizonyítványod. Az ingatlanközvetítői bizonyítvány megléte nem feltétel, mert tudunk segíteni a képesítés megszerzésében is.
  • A munkát vállalkozói szerződés keretein belül lehet ellátni.
  • Havi kereseted csak Rajtad múlik, mi ehhez biztosítjuk a piaci viszonyokat meghaladó arányú jutalékod.

Ha eddig elolvastad az álláshirdetést, akkor ne is gondolkodj tovább! Jelentkezz az alábbi irodáink egyikébe, töltsd ki a jelentkezési lapot és légy MOST a csapatunk tagja!

nyíregyházi irodánkba
NYÍREGYHÁZA

budapesti irodánkba
BUDAPEST

MOST HOUSE Kft. 4400 Nyíregyháza,
Bercsényi út 4.
+3630/508-2620
info@mosthouse.hu

Összehasonlító lista

Cím Ár Állapot Típus Méret Célja Szoba Fürdőszoba